KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15792075

nr 1579 2075

Etsning

Gösta Brunius, orrar. Signerad, numrerad 128/160 cm. Bildmått: 50x64 cm, yttermått inklusive ram: x

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 november 2023
kl 19:47:01

13/11 17:20:04 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 nov